Sneldrogende 1K primer voor het voorbehandelen van behandelde en onbehandelde ondergronden van staal, roestvrij staal, ondergronden behandeld met polyester plamuur en diverse soorten kunststof
Geschikte primer als voorbehandeling voor het aflakken met ColorMatic Professional water- en oplosmiddelgedragen laksystemen en 1K en 2K oplosmiddelgedragen laksystemen
1K primer filler is, afhankelijk van de laagdikte zowel te gebruiken als primer en als filler
1K primer filler heeft een zeer hoge dek- en vulkracht en goede corrosiewering
1K primer filler is goed schuurbaar, zowel nat als droog en lasbaar
ColorMatic Professional 1K Primer Filler is beschikbaar in 8 tinten, voor het creëren van de ideale ondergrond voor het aanbrengen van alle kleuren aflak.
P305 + P351 + P338: BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
P310: Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts/… raadplegen.
P410 + P412: Tegen zonlicht beschermen. Niet blootstellen aan temperaturen boven 50 °C/122°F.
P501: Inhoud/verpakking afvoeren naar ... (zie veiligheidsblad).
Gevarenaanduidingen
H315: Veroorzaakt huidirritatie.
H317: Kan een allergische huidreactie veroorzaken.
H318: Veroorzaakt ernstig oogletsel.
H336: Kan slaperigheid of duizeligheid veroorzaken.
Aanvullende gevarenaanduidingen
EUH211: Let op! Bij verneveling kunnen gevaarlijke inhaleerbare druppels worden gevormd. Spuitnevel niet inademen.